עופרה רוזנפלד | מינוף יכולות להשגת תוצאות

top banner1

logo-h4r

  • יש לנו את כל המשאבים להיות מי שאנחנו רוצים להיות

  • אנחנו האחראים לתוצאות שנשיג בחיינו

  • כולנו צריכים אמונה ביכולות שלנו, דרך ברורה והנחייה בגובה העיניים

  • הטיפול במילת יוביל אותך לבחירות הנכונות ולתוצאות שרצית

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

אבירי המ.ל.ך (אבירי מוח לא כוח) ספר ילדים והדרכת הורים


תמונת כריכה לפרסום קטנה
 

יובל, ילד בכיתה א', מתמודד עם קשיים ביצירת קשר עם חבריו לכיתה. במהלך מסעו לרכישת חברים הוא חווה תסכול ואכזבה, אך לומד לבנות, בתיווכם של בני משפחתו, את הגשר לקשר עם הסובבים אותו. הפתרונות היצירתיים שיובל מוצא מאפשרים לו להרגיש טוב עם עצמו, ולבחור להיות חשוב ומועיל בקבוצת בני גילו.
לסיפור מצורפים הסברים על הגישה הטיפולית שעליה מתבסס הספר והצעות לפעילויות חווייתיות, המתאימות לגישה זו. הספר מיועד לילדים בגילאי 5-10 וכספר הדרכת הורים.הספר קיבל תו תוכן של מכון אדלר ומוצג בכנס העשור של המכון. כמו כן הספר אושר כספר לימוד במכללת רידמן בקורסי הדרכות הורים.

   bit

מחיר הספר בחנויות 89 ש"ח, באתר 75 ש"ח. תוספת תשלום למשלוח 20 ש"ח. 

המלצות אקדמיה על הספר:

ד"ר זיוית אברמסון, פסיכולוגית ומרצה בכירה במכון אדלר
"הספר ממזג יצירתיות עם ידע וחשיבה מקצועית, ומיועד להורים שיש להם נכונות להשקיע מחשבה, יצירתיות וזמן בגידול ילדיהם. בעזרת הספר הם יוכלו ללמד את הילדים כיצד ניתן להשתמש בכלים של חשיבה, רגש ודמיון לשיפור יחסי האנוש שלהם, לתרום להעלאת רמת האינטליגנציה הרגשית של הילדים וכך לחזק אותם בהתמודדות עם קשיים שיזמנו להם החיים בעתיד."
ד"ר רונית אסקרוב ראש תחום פסיכותרפיה גופנית מכללת רידמן
"עופרה הצליחה בספרה ליצור מרחב קסום של ביחד, שיש בו אפשרות ללמוד לחייך ולהתרווח מחד וגם לעבוד על מיומנויות. מרחב זה מאפשר להורים, לילדים, למטפלים ולאנשי חינוך להביע רגשות ומחשבות, להתבונן על הדברים ולמצוא ערוצים מגוונים לתקשורת. אין לי ספק שספר זה יעצים וידריך כל משפחה שרוצה לדעת איך לטפל בדברים היומיומיים שקורים בתוכה."
ד"ר גלית קליגר, חוקרת ויוצרת תכניות התערבות מבוססות NLP ודמיון מודרך
"מצאתי בספר אפשרות נפלאה לעבודה על שיפור מיומנויות חברתיות של ילדים, ובסיס נפלא לפיתוח שיח ודיאלוג מצמיח בין הורים לילדים, בליווי עקרונות ממגוון גישות תיאורטיות. סוג של מיני תכנית התערבות מרוכזת."
דפנה רטר, מנהלת מכללת רטר
"הסיפור מקסים, השפה שלווה, חיובית ולא שיפוטית, והניתוח התיאורטי בגובה עיניים. הספר אינו ספר ילדים רגיל. מדובר בכלי עבודה עבור הורים ואנשי חינוך וטיפול."
על המחברת: 
עופרה רוזנפלד היא אמם של אסף, אביב ויובל. פסיכותרפיסטית פרטנית, זוגית, מדריכת הורים, מנחה ומרצה. הכשרתה הרחבה של עפרה כוללת בין היתר תואר MA והסמכה כפסיכותרפיסטית בשיטת אדלר, פסיכותרפיה גופנית, דמיוןמודרך ומאסטר ב- .NLP
לפני כעשור הקימה עופרה את "מילת"- מכון לטיפול פרטני וקבוצתי.