עופרה רוזנפלד | מינוף יכולות להשגת תוצאות

top banner1

logo-h4r

  • יש לנו את כל המשאבים להיות מי שאנחנו רוצים להיות

  • אנחנו האחראים לתוצאות שנשיג בחיינו

  • כולנו צריכים אמונה ביכולות שלנו, דרך ברורה והנחייה בגובה העיניים

  • הטיפול במילת יוביל אותך לבחירות הנכונות ולתוצאות שרצית

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

טכניקת חשיבה למצוינות

 NLP / דמיון מודרך

אם היה לכם יום גרוע – המוח שלכם יציג בפניכם במשך כל הלילה והיום שלמחרת וגם כמה ימים אחרי ויש שימשכו אירוע רע זמן רב מאד. הכעס שמגיע על האירוע הישן כשראינו משהו שמזכיר לנו את ההרגשה יכול להגיע גם באחור של כמה שנים, הכעס הזה בונה את מרבית האמונות שלנו אלה המונעות מאיתנו להתקדם ולהצליח, אז..אפשר גם אחרת.

קרא עוד...

כוח רצון


כדי להצליח לשלוט בעצמינו עלינו לדעת איך אנחנו נכשלים.

כדי להצליח בחיינו עלינו לדעת איך אנחנו מצליחים.


הצעד הראשון להליכה יציבה להכיר את עצמינו. לזהות מהם המטרות הברורות שלנו, איזה מחירים אנחנו משלמים על מה שאנחנו לא עושים או על מה שכן עושים ומכך נוכל להבין בצעד השני מהם הבחירות שלנו ואיך להתאים אותם למטרה שלנו.

"ברגע שגילית איזה מכפות הרגליים היא כף הימנית.. כבר אין לך הרבה התלבטויות בקשר למי מהן היא הכף השמאלית. ואז נותרת רק הבעיה באיזו מהן להתחיל לצעוד". / פו הדוב(א.א מילן)


מה שנותר זה ללמוד לדעת להצליח, לבחור נכון ולהרגיש טוב. נשמע פשוט... בהחלט לא, אבל זה אפשרי!

 

קרא עוד...

כוחה של חשיבה נכונה

טיפול - פסיכותרפיה 

חשיבה הינה פעילות העוסקת במידע, הן הנקלט מבחוץ, על ידי החושים והן הנשלף מבפנים, מהזיכרון החשיבה נעשית באמצעות רעיונות, סמלים וייצוגים מנטליים, ותוצריה הם עמדות, רגשות, דעות ואמונות.

מחקרים העוסקים בקשר שבין תבניות חשיבה לפעילות המוח ומבנהו, מזהים שתי קבוצות אוכלוסייה המובחנות זו מזו על-פי נטייתן להפעיל את אחד משני חלקי המוח. האוכלוסייה הנוטה להפעלת הצד השמאלי של המוח מאופיינת בחשיבה מילולית, אלה הם אנשים ההולכים צעד-אחר-צעד לפתרון בעיות. האוכלוסייה הנוטה להפעלת הצד הימני של המוח מאופיינת בגישה חזותית המאפשרת הגדרת בעיות ופתרונן ללא כל שלבי-ביניים בין ההגדרה לפתרון.

קרא עוד...

כמה חשוב להכיר את ילדינו

כמה חשוב להבין את הילד/ עופרה רוזנפלד - מילת

התנהגות האדם יש בה תכלית והיא חותרת אל מטרה. לא תמיד אנחנו מודעים למטרה ולכן הרבה פעמים נמצא את עצמינו שואלים למה, בעצם עשיתי את זה? לכן עלינו להבין תמיד מה מניע את אותה פעולה שעשינו, לא נוכל ליצור שינוי אם לא תהיה הבנה של הגורם שהביא אותנו להתנהגותנו.
אנחנו יכולים להבין את סיבת התנהגותו של הילד אם נסתכל בתוצאות שאותן הוא משיג.

קרא עוד...